Дмитро Пахолюк працював інженером з будівництва на підприємстві Кривого Рогу, куди 8 липня влучила російська ракета. Після першого вибуху допомагав пораненому колезі, який зараз в лікарні. Потім намагався врятувати ще одного працівника, але через другий приліт загинув.
Про це розповів колега чоловіка Сергій Малий, пише “Суспільне”.
“Він біг попереду і тримав за руку Андрія, він був одним із перших, кого в коридорі я побачив. Вже були завалені двері і проходу не було. Ми перелізли, перший марш був засипаний, ми побігли далі і по другому маршу ми спустились вниз. Залишився, бо в столовій постраждав теж наш колега, і є вірогідність, що він допомагав його виносити. Він залишився біля входу і через 10 хвилин другий приліт”, — сказав колега загиблого і додав, що не вірив у загибель Дмитра Пахолюка і телефонував йому до останнього.
Друг дитинства Тимур розказав, що одразу після першого вибуху Дмитро зателефонував рідним. Сказав, що живий, але поранений. Потім зв’язку з ним уже не було.
“Коли це все сталося, була надія, що все добре, він подзвонив матері і куму, сказав що отримав поранення і виходить з цього всього пекла. Ми в неділю домовлялись, коли побачимось наступний раз, а в понеділок його не стало”, — розповів Тимур.
За словами друзів, Дмитро Пахолюк був почесним донором крові, близько семи років служив у лавах патрульної поліції. Останні два роки він працював за фахом — на підприємстві Кривого Рогу.
У Дмитра Пахолюка залишилась дружина та шестирічна донька.
Раніше “Особи” також писали: “На Нікопольщині окупанти скерували дрон у цивільне авто та поранили подружжя”.



















