Про це повідомили у Дніпропетровській обласній прокуратурі.
За даними слідства, у 2022 році між комунальним підприємством, яке володіє мережею аптек, та міською лікарнею був укладений договір про постачання аптечок для військових.
Але підприємство поставило аптечки, недоукомплектовані необхідними медпрепаратами, а їхня вартість вдвічі перевищувала ринкову ціну.
Внаслідок протиправних дій службовця збитки спричинені громаді становлять 3,4 млн грн.
Під час обшуків у приміщенні комунального підприємства правоохоронці вилучили документацію, яка підтверджує злочинну діяльність, та аптечки.
Досудове розслідування здійснюють слідчі слідчого управління ГУНП в Дніпропетровській області, оперативний супровід – УСБУ області.
Раніше “Особи” також сповіщали: СБУ затримала “політексперта”, який виправдовував російський удар по багатоповерхівці у Дніпрі: що йому загрожує.





















