Новини

У Кривому Розі повідомили про підозру організаторам “сходок” у СІЗО

У Кривому Розі двоє чоловіків організовували “сходки” у СІЗО. Їм повідомили про підозру.

525Переглядів

За даними слідства, один із підозрюваних – «смотрящий» за м. Кривий Ріг, інший – за місцевим слідчим ізолятором. Використовуючи засоби зв’язку, вони організовували «сходки» у СІЗО.

Під час злочинних зібрань чоловіки вирішували конфлікти між ув’язненими, визначали їхній статус у кримінальному середовищі і сфери впливу, обговорювали механізми наповнення «общака» та розподіляли незаконно отримані кошти. Про це повідомили в Дніпропетровській обласній прокуратурі.

Слідством встановлено, що один із підозрюваних відбуває довічне покарання за вчинення низки особливо тяжких злочинів.

За процесуального керівництва Дніпропетровської обласної прокуратури двом громадянам повідомлено про підозру у встановленні та поширенні злочинного впливу, а також організації і участі у злочинних зібраннях – «сходках» (ч. 2 ст. 255-1, ч. 1 ст. 255-2 КК України).

Раніше “Особи” також писали: “Поліцейські Дніпропетровщини за підозрою у вбивстві затримали 50-річну жінку”.

Залишити відповідь