Новини

У Кривому Розі реконструюють лікарню №2, що прийматиме поранених бійців

Найбільшу лікарню Кривого Рогу, відому як "тисячка", відремонтують, щоб лікувати бійців із південного напрямку.

460Переглядів

Зазначається, що під час наради у Дніпрі, президент України Володимир Зеленський підтримав ідею реконструкції лікарні.

Про це пише “Перший Криворізький”, посилаючись на сайт Президента.

«Ця лікарня має збільшити потужності, щоб приймати поранених військових і розвантажити лікарні першого ешелону», – сказав міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко.

Попередньо, на ремонт лікарні планується використати грантові кошти, а самі роботи розпочнуться з операційного блоку.

Окрім того, Ляшко запропонував долучити до роботи лікарень другого ешелону бойових медиків.

«Це дуже гарна ініціатива. Маємо її реалізувати», – вважає Президент.

Як повідомляється на сайті Міністерства охорони здоров’я, у медзакладі планують реконструювати внутрішні приміщення із заміною інженерного та медичного обладнання і меблів, провести утеплення фасадів будівлі, реконструкцію внутрішніх інженерних мереж, благоустрій території тощо.

За проєктом потужність відділень, які розміщуються в блоках, що реконструюються, складатиме:

  • відділення – 587 ліжок;
  • поліклініка – 300 відвідувачів;
  • операційний блок – 14 операційних;
  • консультативно-діагностичний центр – 190 пацієнтів на добу;
  • фізіотерапевтичне відділення – 60 пацієнтів на добу;
  • відділення ультразвукової діагностики – 130 пацієнтів на добу;
  • блок амбулаторного гемодіалізу – 43 пацієнти на добу.

Реконструкція головного корпусу лікарні дозволить покращити внутрішню інфраструктуру медзакладу, підвищити якість надання кваліфікованої меддопомоги, встановити сучасне медобладнання із дотриманням вимог енергоефективності, що дозволить зменшити витрати на енергоресурси.

У той же час місцеве ЗМІ “Весь Кривий Ріг” повідомило, що у лікарні №2 ведеться “хаотичний ремонт”.

Тут продовжується заміна старих вікон на сучасні, металопластикові. Такі заходи поліпшать теплоізоляцію медичного закладу і знизять платіжки на тепло.

Як ми помітили в суботу, 20-го квітня, у 2-й лікарні Кривого Рогу заміна вікон ведеться хаотично, на перший погляд. Чи є в цьому процесі хоч якась логіка, відомо лише адміністрації медичної установи та підрядникам – дивіться самі на фото, – йдеться у повідомленні.

Раніше “Особи” також писали: На Дніпропетровщині створять Superhumans Center для ветеранів.

Залишити відповідь