Новини

У Кривому Розі створили штаб по ліквідації наслідків аварій та підключення будинків до тепла

У Кривому Розі теплопостачання відсутнє у 1000 житлових будинків, лікарнях, закладах освіти.

403Переглядів

Такий результат оперативної наради, яку провів віце-прем’єр-міністр з відновлення України – міністр розвитку громад та територій Олексій Кулеба. Очолив Штаб його заступник Тимур Ткаченко.

Про це у неділю, 24 листопада, повідомив очільник ДніпроОВА Сергій Лисак.

За його словами, на оперативній нараді вирішено не відключати електроенергію у будинках, що лишились без опалення. Аби мешканці постійно були зі світлом й могли обігріти свої оселі.

Задача ж, яка стоїть, – забезпечити централізоване теплопостачання в оселях місцевих. Там, де воно сьогодні відсутнє. Це майже 1000 будинків, а ще лікарні та заклади освіти.

Для цього мають оперативно усунути всі аварійні ділянки на мережах компанії-теплопостачальника. Над цим працює понад 20 ремонтних бригад. Їх число буде збільшене.

Виконання поставлених задач постійно контролюватимуть. Звіти – двічі на день. Звернуть увагу і на платіжки, щоб людей не змусили платити за послугу, яку по факту не отримували.

За повідомленням заступника віцепрем’єра Тимура Ткаченко (колишній очільник департаменту благоустрою КМДА), який очолив штаб по ліквідації наслідків, теплоцентраль, яка знаходиться у підпорядкуванні Нафтогазу, завершила ремонт другої тепломагістралі у Кривому Розі. Завдяки цьому  оперативно подане тепло до восьми будинків, а загалом магістраль дозволить підключити ще 100 будинків.

Загалом без опалення залишаються близько 130 тисяч сімей у Кривому Розі. Більшість із них є абонентами Теплоцентралі. Раніше підприємство заявляло, що планує підключити всіх споживачів до тепла до 8 грудня.

Раніше “Особи” також писали: Росіяни атакували ракетою Кривий Ріг: частково зруйнована адмінбудівля, є поранені.

Залишити відповідь