Про це повідомили у Національній поліції.
21 лютого близько 22.00 до поліції надійшло повідомлення про ножове поранення в одному з будинків у м. Марганець.
Як встановили поліцейські відділення поліції №1 Нікопольського районного управління поліції, двоє чоловіків перебували в гостях. Між знайомими сталася суперечка, яка закінчилася вбивством 42-річного чоловіка.
Правоохоронці затримали зловмисника в порядку ст.208 Кримінального процесуального кодексу України та вилучили знаряддя злочину – ніж.
Наразі слідчі повідомили чоловіку про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого за умисне вбивство. Нападнику обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.
Раніше ми також писали про те, що на Дніпропетровщині до довічного позбавлення волі засуджено чоловіка, який жорстоко вбив 65-річну жінку.





















1 коментар