Новини

У Марганці створюють новий герб: містян запрошують долучитися до історичної події

У Марганці мешканців запрошують долучитися до створення нового герба міста.

173Переглядів

Як повідомили у Марганецькій міській раді, створення нового символу пов’язане з тим, що 1 жовтня 2025 року Указом Президента України Марганцю було присвоєно почесне звання «Місто-герой».

«Це визнання нашої незламності, стійкості та хоробрості, яку ми щодня демонструємо перед обличчям ворога», — йдеться в офіційному зверненні міської влади.

Новий герб має відобразити героїчний дух, історію та сучасну силу міста. Мешканців Марганця закликають долучитися до творчого процесу — надіслати власні ескізи, описи або ідеї щодо вигляду оновленого герба.

Пропозиції приймаються протягом листопада на електронну адресу: media@marganets-rada.dp.ua.

У міській раді зазначили, що мета ініціативи — створити символ, який об’єднає громаду та назавжди зафіксує нову сторінку в історії Марганця.

Раніше “Особи” також писали: “У пам’ять про “дніпровського Фореста Гампа” створять мініскульптуру”.

Залишити відповідь