Новини

У Марганця з’явилося італійське місто-побратим

Марганець підписав угоду про співпрацю з італійським містом Пескічі.

377Переглядів

Угоду про співпрацю підписали вчора, 14 листопада. Мета – соціально-економічна підтримка та розвиток громади. Серед основних домовленостей — допомога з боку італійських партнерів в організації оздоровлення та відпочинку для дітей, зокрема загиблих військових.

Про це у Telegram повідомив голова обласної ради Микола Лукашук.

“Впевнений, що ця співпраця стане початком успішних майбутніх проєктів і міцних відносин між громадами нашого регіону та містами півдня Італії! Це особливо важливо, оскільки Марганець є прифронтовим містом і майже щодня страждає від атак”, — написав посадовець.

Раніше “Особи” також писали: “Аргумент для повернення людей: в Україні починають будувати соціальне житло”.

Залишити відповідь