Новини

У Нікополі масово труять тварин: зоозахисники звернулися до поліції

У Нікополі зафіксували масове отруєння собак.

453Переглядів

Нещодавно зоозахисник з організації UAnimals під час ветмісії знайшов у Нікополі мертвими дев’ять собак, яких планував відвезти на стерилізацію.

Про це повідомили на сторінці Uanimals у Facebook.

Місцева мешканка, яка годувала дорослих собак і п’ятеро цуценят, розповіла, що тварин отруїли. За її словами, вони кілька годин скавчали від болю.

Юристки UAnimals подали заяву до Нікопольського районного управління поліції про кримінальне правопорушення за жорстоке поводження з тваринами (стаття 299 Кримінального кодексу України). Від поліції очікують проведення судово-ветеринарної експертизи та слідчих дій.

“Очікуємо від поліції судово-ветеринарної експертизи та слідчих дій. Впевнені, що винні мають бути покарані”, – йдеться в повідомленні.

Раніше “Особи” також писали: “У Дніпрі зооволонтери заявили про неналежне утримання крокодила в акваріумі: що кажуть в закладі”.

Залишити відповідь