Сьогодні, 6 грудня, російські війська знову атакували місто, внаслідок чого зайнявся житловий будинок.
Про це повідомляють у ГУ ДСНС Дніпропетровської області.
На місце події прибули надзвичайники, які одразу розпочали гасіння пожежі. Однак під час роботи ворог підступно повторно атакував, націлившись на рятувальників.
Внаслідок обстрілу було пошкоджено пожежно-рятувальний автомобіль.
На щастя, рятувальники встигли сховатися в укриття, тому ніхто з них не постраждав.
ДСНС оприлюднила кілька фото с місця події.
Раніше “Особи” також писали: З наступного року українці зможуть подавати заяви на відшкодування збитків за злочини росії.





















