Новини

У Нікополі рятувальники потрапили під повторний обстріл ворога

Від ворожого обстрілу зайнялася пожежа, а коли надзвичайники приїхали її загасити, ворог атакував їх.

311Переглядів

Сьогодні, 6 грудня, російські війська знову атакували місто, внаслідок чого зайнявся житловий будинок.

Про це повідомляють у ГУ ДСНС Дніпропетровської області.

На місце події прибули надзвичайники, які одразу розпочали гасіння пожежі. Однак під час роботи ворог підступно повторно атакував, націлившись на рятувальників.

Внаслідок обстрілу було пошкоджено пожежно-рятувальний автомобіль.

На щастя, рятувальники встигли сховатися в укриття, тому ніхто з них не постраждав.

ДСНС оприлюднила кілька фото с місця події.

Раніше “Особи” також писали: З наступного року українці зможуть подавати заяви на відшкодування збитків за злочини росії.

Залишити відповідь