В ніч з 31 грудня на 1 січня невідомі запустили феєрверки у Нікополі. Таку інформацію поліцейські виявили під час моніторингу соціальних мереж. Для перевірки повідомлення на місце направили наряди поліції.
Про це повідомили в ГУНП Дніпропетровської області.
Нагадаємо, з 6 листопада 2023 року було офіційно заборонено використання та розповсюдження більшості салютів, феєрверків та петард. Водночас заборона не поширюється на використання піротехніки Збройними силами України, Національною поліцією та аварійно-рятувальними службами.
Штрафи на громадян, які запустили салюти:
- за порушення вимог щодо захисту населення від шкідливого впливу шуму чи правил додержання тиші в населених пунктах і громадських місцях – від 85 до 255 гривень;
- за хуліганство – від 17 до 34 тисяч гривень або арешт до 6 місяців, або до 5 років обмеження волі.
- за хуліганство групою осіб – до 5 років обмеження волі або до 4 років позбавлення волі.
Раніше “Особи” також писали: “Обстріли Нікопольщини, збитий безпілотник: як минула новорічна ніч на Дніпропетровщині”.



















