Новини

У Нікополі від обстрілу загинуло двоє чоловіків

Зранку 17 квітня росіяни вдарили артилерією по Нікополю. Двоє чоловіків загинули, є поранені.

231Переглядів

У Нікополі загинули двоє чоловіків – 56 та 61 років. росіяни вбили їх, обстрілюючи місто з важкої артилерії.

Про це повідомив начальник ДніпроОВА Сергій Лисак.

За словами посадовця,  також ще п’ятеро людей постраждали, з них четверо в лікарні у важкому стані.

На місці обстрілу виникла пожежа. Пошкоджені магазин, кафе, приватні будинки, господарські споруди, авто та автобусна зупинка.

Лисак оприлюднив кілька фото з місця ворожої атаки.

Раніше “Особи” також сповіщали: У Кривому Розі сапер у відпустці підірвався на гранаті у власному ліжку.

Залишити відповідь