Новини

У Нікополі загинуло двоє людей через ворожий обстріл

Про поранену жінку 1985 р.н. також повідомили у ДСНС.

318Переглядів

росіяни вбили 2 чоловіків, обстрілявши місто з важкої артилерії.

Про це повідомив очільник ДніпроОВА о 13.25 20 лютого.

За словами Лисака, осколкові поранення також отримала 39-річна жінка. Їй надали медичну допомогу, лікуватиметься амбулаторно.

Внаслідок атаки у місті пошкоджені промислове та приватне підприємства, кафе, магазини, гаражі, автівки. Понівечений приватний будинок. Виникла пожежа, яку рятувальники оперативно загасили.

За повідомленням нацполіції, 20 лютого близько 12-ї години дня до Нікопольського районного управління поліції надійшло повідомлення, що внаслідок обстрілу загинули люди. Поліцейські виявили на подвір’ї тіло чоловіка 73-х років. Ще один 56-річний чоловік загинув внаслідок артобстрілу по території промислового підприємства.

А19 лютого через атаку ворожого дрона по одному із селищ Межівської громади (Синельниківщина) поранення отримала 20-річна дівчина.

Раніше “Особи” також писали: Благодійний фонд закликав ДніпроОВА оголосити обов’язкову евакуацію з прифронтових громад.

Залишити відповідь