Новини

У Нікополі жінка обкрадала будинок колишнього чоловіка

У Нікополі затримали 40-річну жінку, яка тривалий час обкрадала колишнього чоловіка, коли його не було вдома.

451Переглядів

За даними слідства, жінка жила поверхом нижче та мала ключі від помешкання. Знаючи, що її колишній 42-річний чоловік рідко буває у квартирі, вона викрадала його побутові речі.

Про це повідомили у відділі комунікації поліції Дніпропетровської області за матеріалами Нікопольського РУП.

За весь час крадійка винесла з приміщення м’ясорубку, мультиварку, телевізор, пилосос, електрочайник та інші електроприбори. Викрадене вона здавала до ломбарду, а гроші витрачала на власні потреби.

У січні чоловік звернувся до поліції та повідомив про крадіжку свого майна.

7 березня слідчі повідомили 40-річній жінці про підозру за 6 фактами кримінального правопорушення передбаченого ч. 4 ст. 185 (крадіжка) Кримінального Кодексу України.

Раніше “Особи” також писали: “В Дніпрі судитимуть командира взводу за викрадення військового майна”.

2 коментарі

Залишити відповідь