За цей час надходило багато нарікань від нікопольців. Їх вкрай не влаштовували контейнери в незадовільному стані та бруд навколо них, порушення графіку вивезення сміття, а також купи негабариту та гілок, що накопичувалися біля контейнерів.
Про це повідомляє Нікопольська міська рада.
Там зазначають: міська влада намагалась змусити цю компанію виконувати свої зобов’язання згідно укладеного договору. Але представники Дніпрокомунтрансу не виправили недоліки в роботі та направили офіційного листа до органів місцевого самоврядування, що припиняють свою діяльність у місті.
Тому було оголошено та проведено конкурс на визначення нового виконавця послуг, переможцем якого стало КП «Міське паркове господарство».
З 1 березня 2024 року це підприємство розпочне вивозити сміття та укладати договори з нікопольцями, підприємствами та приватними підприємцями міста. Вивозити будуть як тверді побутові відходи з контейнерів, так і великогабарит та «зелене» сміття (гілки, бадилля тощо).
Нові тарифи складатимуть:
- для споживачів багатоквартирного сектору на 1 чол. на місяць – 26,14 грн;
- для споживачів приватного сектору на 1 чол. на місяць – 28,15 грн.
Пропозиції або запитання можна надсилати на сайт КП «Міське паркове господарство» або з’ясувати за телефоном 050-039-86-44. Дзвонити можна з 8.00 до 17.00 в робочі дні (перерва з 12.00 до 12.45).
Довідка:
ТДВ “ДНІПРОКОМУНТРАНС” належить дніпрянам. Директор та співвласник компанії – Валерій Лубинський. Фірма займається вивезенням сміття у різних містах та селах Дніпропетровщини.
Топ замовників послуг “Дніпрокомунтрансу” виглядає так:
Раніше “Особи” також писали: У Дніпрі змінився розмір абонплати за воду: скільки треба платити.




















