Новини

У Нікопольському районі чоловік вбив свого тестя

У Марганці Нікопольського району чоловік вбив ножем свого тестя.

266Переглядів

Злочин стався 27 липня близько 23:00 у одному з приватних домоволодінь. Там між 46-річним чоловіком та його 33-річним зятем виникла сварка. Під час неї останній вдарив ножем у шию тестя.

Про це повідомили в ГУНП Дніпропетровської області.

На місце приїхали медики швидкої допомоги, які констатували смерть старшого родича та повідомили про вбивство поліції.

Поліцейські відділу поліції №1 Нікопольського районного управління поліції затримали нападника.

28 липня слідчі повідомили йому про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого за ч.1 ст.115 (вбивство) Кримінального кодексу України. Наразі йому обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Раніше “Особи” також писали: “Зловживання на мільйони: повідомлено про підозру посадовим особам Дніпровської міськради”.

Залишити відповідь