Новини

У Нікопольському районі чоловік забив до смерті дружину через ревнощі

Під час суперечки чоловік вбив свою дружину. Його затримали.

287Переглядів

Злочин стався 28 грудня вночі в одному з будинків села Нікопольского району. Напередодні ввечері між подружжям виник конфлікт, в ході якого 45-річний чоловік руками та ногами побив 41-річну дружину. Вона померла на місці.

Як встановили правоохоронці чоловік вбив жінку через ревнощі. Нападника було затримано на місці злочину. Про це повідомили в ГУНП Дніпропетровської області.

28 грудня слідчі повідомили затриманому про підозру за ч.2 ст.121 (спричинення тяжких тілесних ушкоджень, що спричинили смерть потерпілого) Кримінального кодексу України. 30 грудня нападнику обрали запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Раніше “Особи” також писали: “У П’ятихатках за спричинення тяжких тілесних ушкоджень 3-річному хлопчику затримали його батька”.

Залишити відповідь