Новини

У Нікопольському районі під час ліквідації наслідків ДТП виявили обгоріле тіло

ДТП сталася у селищі Добра Надія Марганецької міської територіальної громади. 

220Переглядів

2 січня об 11:15 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про те, що на вулиці Лугова селища  горить перекинутий автомобіль.

Про це інформує ДСНС у Дніпропетровській області.

По прибуттю вогнеборців до місця події встановлено, що водій автомобіля ВАЗ не впорався з керуванням та здійснив зіткнення з деревом. Внаслідок удару автомобіль перекинувся та спалахнув. Загальна площа пожежі склала 8 кв. м.

Займання ліквідовано об 11:56.

Під час гасіння пожежі рятувальники виявили обгоріле тіло чоловіка, 1969 року народження.

До місця виклику було залучено 9 рятувальників та 2 одиниці пожежно-рятувальної техніки Головного управління ДСНС.

Раніше “Особи” також писали, що на Дніпропетровщині внаслідок ДТП загорівся газогін: без газу частина жителів Марганця та кількох сіл.

1 коментар

Залишити відповідь