Міський голова Павлограду Анатолій Вершина та секретар Білоцерківської міської ради Володимир Вовкотруб підписали меморандум між Павлоградською та Білоцерківською громадою.
Про це повідомили на сайті Павлоградської міської ради.
Там зазначили, що мета меморандуму – налагодження співпраці між громадами для подолання наслідків війни, забезпечення базових потреб населення Павлограда, підтримки містян та ВПО через надання гуманітарної допомоги, проведення аварійно-відновлювальних робіт, реалізацію культурно-освітніх заходів та інших ініціатив, спрямованих на покращення умов життя та розвитку Павлограду.
Раніше “Особи” також писали: “Мін’юст відновив роботу ключових реєстрів після кібератаки РФ”.



















