У Павлограді з 14 серпня подачу води споживачам можуть здійснювати за графіком.
Про це йдеться на сайті КП “Павлоградводоканал”.
У повідомленні сказано:
“Державне міжрайонне підприємство водопровідно-каналізаційного господарства “Дніпро – Західний Донбас” отримало від компанії “ДТЕК Дніпровські електромережі” попередження про повне припинення постачання (розподілу) електроенергії об’єктів підприємства, шляхом відключення від мереж оператора системи розподілу або інших центрів живлення з 9:00 13 серпня 2025 року”.
Це призведе до припинення централізованого водопостачання у Павлограді.
За яким графіком можуть подавати воду мешканцям міста з 14 серпня — окремо повідомлять на офіційних сторінках КП “Павлоградводоканал” у соцмережах та на сайті.
Подачу води за графіком будуть здійснювати у разі відключення електроенергії для “Дніпро – Західний Донбас”. Якщо ж питання вирішиться — послуга надаватиметься у звичному режимі. За словами представника підприємства, відключення від електромережі “Дніпро – Західний Донбас” загрожує через борги за світло.
Міський голова Павлограда Анатолій Вершина також прокоментував обмеження водопостачання. За його словами, борг міського водоканалу перед держпідприємством “Дніпро – Західний Донбас” невеликий – біля 500 тис. грн. Але саме ДП заборгувало ДТЕКу за електроенергію понад 500 млн грн. З чим і пов’язана погроза електропостачальника відключити “Дніпро – Західний Донбас”.
Раніше “Особи” також писали: В одній з громад Дніпропетровщини водопостачання подорожчало у 6 разів.



















