Новини

У Павлограді після атаки балістичними ракетами є руйнування, загиблий та постраждалі

Сьогодні, 6 вересня, біля 10 години ранку росіяни завдали ударів балістичними ракетами по Павлограду.

338Переглядів

Загалом протягом 20 хвилин у місті пролунало біля семи вибухів.

Про попередні наслідки ворожого обстрілу повідомив очільник ДніпроОВА Сергій Лисак.

Ворог атакував Павлоград. Попередньо, вже 5 постраждалих. Не минулося без руйнувань. Загроза зберігається, тому інформаційна тиша. До відбою перебувайте в укриттях, – написав Лисак у ТГ-каналі о 10.36.

Пізніше Лисак повідомив, що є загиблий у Павлограді. Кількість постраждалих також зростає. Зараз у лікарні їх 18, серед них і 9-річна дівчинка.

У місті сталося декілька займань. В одній з багатоповерхівок горіла квартира. Вогонь надзвичайники приборкали та врятували п’ятьох людей.

О 12 годині у ДніпроОВА оновили дані про постраждалих.

30 постраждалих у Павлограді. Троє з них – діти. Окрім 9-річної дівчинки, через ракетну атаку на місто потерпіли хлопці 11 та 4 років. Серед людей, які у лікарні, двоє важких. Медики роблять все, аби їх врятувати , – написав Сергій Лисак.

Тим часом місцеві мешканці діляться у мережах відео з вибитими вікнами у будинках.

У ДСНС оприлюднили кілька фото з наслідками обстрілу. Кількість постраждалих збільшилась до сорока.

Пошкоджено багато магазинів та крамничок.

За повідомленням Повітряних сил ЗСУ, російські окупанти завдали ракетного удару по цивільній інфраструктурі міста Павлоград. Попередньо застосовано п’ять балістичних ракет типу «Іскандер-М»/KN-23 із Воронезької та Ростовської областей.

Раніше “Особи” також писали: У Павлограді горів готельно-ресторанний комплекс.

 

Залишити відповідь