Про це стало відомо під час сесії міської ради 5 березня.
Як інформує Павлоград.dp.ua, інвестор у цього проєкту вже є.
«Є інвестор, який готовий збудувати крематорій, за межами міста, але на території земель Павлоградської міської ради. На сьогодні це питання актуально. Найближчий крематорій — це в Одесі. Колись був і в Харкові. Багато людей записуються, везуть туди тіла рідних… Якщо є інвестор — ми розробимо процедуру і запропонуємо державно-приватне партнерство», — каже міський голова Анатолій Вершина.
Як повідомлялося раніше, через кілька років у Павлограді можуть закінчитися місця на кладовищах. Все через те, що земля під кладовища не виділялася останні десятиліття.
У соцмережах повідомлення про можливе будівництво крематорію виявило переважно негативні думки павлоградців з цього приводу. Люди вказують на можливе забруднення повітря та дорожнечу кремації. Отже, побудова крематорію не вирішить проблему відсутності місця на кладовищах міста.
Раніше “Особи” також писали: У Кривому Розі невідомі підпалили будки із собаками, яких евакуювали із зони бойових дій.



















