Новини

У Павлоградському районі затримали грабіжницю, яка вихопила гаманець у 66-річної жінки

На очах свідків раніше засуджена за майнові злочини жінка вихопила з рук потерпілої гроші та втекла.

354Переглядів

Про це повідомляє ГУНП у Дніпропетровській області.

За даними поліції, злочин стався 13 лютого в одному з продуктових магазинів у м.Тернівка. Коли 66-річна жінка вийняла зі свого гаманця гроші аби розплатитися за покупку, інша спритна відвідувачка магазину зухвало вирвала їх.

Оперативники кримінальної поліції Павлоградського райвідділу поліції встановили та затримали місцеву мешканку, причетну до злочину.

Поліція також оприлюднила фото з камери спостереження магазину.

15 лютого слідчі повідомили жінці про підозру у вчиненні грабежу.  Покарання за цей злочин передбачає позбавлення волі на строк від 7 до 10 років.

Раніше “Особи” також інформували: У Кривому Розі затримали 41-річну жінку, яка вдарила знайомого ножем у живіт.

Залишити відповідь