Новини

У п’яти громадах Нікопольщини правоохоронці документують наслідки обстрілів

Чергову атаку російських дронів та артилерії пережили п’ять громад району: правоохоронці задокументували наслідки.

232Переглядів

21 лютого окупанти з 9.00 почали обстріл району. Під вогнем перебували Нікополь, Марганець, села Червоногригорівської, Мирівської, Марганецької та Покровської сільської територіальних громад.

Про це повідомляє ГУНП у Дніпропетровській області.

За даними поліції, минулої доби в Нікопольському РУП зареєстровано майже три десятки звернень громадян щодо ворожих ударів. При виїзді на місце події слідчі задокументували пошкодження спортивного об’єкту, приватних будинків, господарських споруд, автотранспорту, ліній електропостачання та газогонів. В будівлях потрощено дах та стелю, вибиті стіни та понівечені фасади, посипалося віконне скло та посікло паркани навколо домівок.

Люди, на щастя, не постраждали.

Уповноваженими органами досудового розслідування проводяться всі необхідні слідчі дії та фіксація кожного злочину армії рф проти мирного населення.

Раніше “Особи” інформували: У Нікопольському районі спростували інформацію про примусову евакуацію.

1 коментар

Залишити відповідь