Злочин стався 4 березня близько 21-ї години поблизу будинку в центрі міста. Невідомий чоловік почав погрожувати 16-річній дівчині та змусив зняти і віддати йому золоті сережки. Після цього втік.
Про це повідомили в ГУНП Дніпропетровської області.
Дівчина звернулася до поліції. Протягом доби поліцейські встановили місцеперебування грабіжника та затримали його. Ним виявився 56-річний раніше судимий місцевий житель. Награбоване майно поліцейські вилучили.
5 березня слідчі Самарівського районного відділу поліції повідомили порушнику про підозру за ч. 4 ст. 186 (грабіж, вчинений в умовах воєнного стану) Кримінального кодексу України. Наразі вирішується питання про обрання йому запобіжного заходу. Триває слідство.
Раніше “Особи” також писали: “Суддю Бабушкінського райсуду Дніпра, який захопив орендовану квартиру, відсторонили від обов’язків”.




















