Новини

У Самарі затримали чоловіка, який вночі грабував автівки

У Самарі поліцейські затримали серійного крадія.

312Переглядів

Протягом дев’яти місяців 42-річний неодноразово судимий за майнові злочини містянин грабував автівки під час комендантської години. Він знімав колеса й розбивав шибки авто, після чого з салону викрадав майно автовласників. З одного з авто, яке належало військовому, чоловік викрав амуніцію.

Про це повідомили в ГУНП Дніпропетровської області.

Наразі поліцією доведена причетність зловмисника у пошкодженні трьох автівок та викраденні робочих інструментів, коліс, військової амуніції та іншого майна. Викрадене поліцейські вилучили.

Поліцейські повідомили 42-річному крадію про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.4 ст.185 Кримінального кодексу України (крадіжка, вчинена у великих розмірах в умовах воєнного або надзвичайного стану). Йому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі строком до 8 років. Наразі він перебуває під вартою. Досудове розслідування триває.

Раніше “Особи” також писали: “Депутати міськради Дніпра від “Пропозиції” приховують доходи, – активіст”.

Залишити відповідь