Новини

У Новомосковському районі лисиця вкусила собаку та кота — ввели карантин через сказ

У селі Піщанка, що у Новомосковському районі Дніпропетровщини, ввели 60-денний карантин через сказ.

467Переглядів

На територію житлового комплексу в селі потрапила скажена лисиця і напала на безпритульного собаку, яким опікувалися власники одного з таунхаусів, та кота.

Про це йдеться на Facebook-сторінці Піщанської сільської ради, де посилаються на Новомосковське районне управління Держпродспоживслужби.

Від отриманих травм пес загинув на четвертий день, кіт перебуває під наглядом ветеринарів. Наразі чотирирічний хлопчик та ще декілька контактних з покусаними тваринами людей проходять курс антирабічних щеплень.

На сьогодні також триває карантин по сказу в с. Миколаївці та с. Попасному Губиниської громади, с. Поливанівці та с. Почино-Софіївці Магдалинівської громади, с. Орлівщині Піщанської громади, с. Панасівці Перещепинської громади та с. Дмухайлівці Чернеччинської громади.

По Новомосковському району захворюваність на сказ тварин з початку року в 3,4 рази перевищила рівень захворюваності торік. Усього в районі зареєстровано 24 вогнища сказу проти семи в минулому році, повідомили в райуправлінні Держпродспоживслужби.

Раніше “Особи” також сповіщали: Щодо епідемічної ситуації на Дніпропетровщині.

Залишити відповідь