Новини

У школах Дніпропетровщини з’являться сучасні їдальні: кому пощастило

У деяких школах Дніпропетровської області відремонтують їдальні.

317Переглядів

Обласний бюджет отримав субвенцію від держави на суму 83,3 млн грн. Кошти спрямують на придбання обладнання та модернізацію харчоблоків у закладах середньої освіти.

Про це повідомив голова Дніпропетровської облради Микола Лукашук.

Так, нове обладнання отримають ліцеї та гімназії Дніпровського, Кам’янського та Криворізького районів. Серед них: Солонянський ліцей, Привільнянська, Надіївська та Аполлонівська гімназії, а також ліцеї Кам’янського, Широкого, Підгороднього та навчальні заклади Дніпра.

“Попри всі виклики воєнного часу, наш пріоритет — забезпечити комфортні умови у школах та гімназіях, щоб діти мали все необхідне для гідного навчання та розвитку, адже саме вони — майбутнє України”, – зазначив Микола Лукашук.

Раніше “Особи” також писали: “Слідство щодо загибелі школяра під глиною супроводжують підозрілі події (ВІДЕО)”.

Залишити відповідь