Новини

У Синельниківському районі жінка двічі пограбувала магазин

У Синельниківському районі затримали жінку, яка два рази вкрала товар у місцевому магазині. Їй повідомили про підозру.

403Переглядів

Злочини сталися у смт Покровське. Впродовж цього місяця жінка поцупила товар, який згодом продала, а кошти витратила. Її помітили на камерах відеоспостереження та затримали.

Про це повідомили у відділі комунікації поліції Дніпропетровської області за матеріалами Синельниківського РУП.

Грабіжницею виявилася мешканка Васильківської територіальної громади, що на Синельниківщині. Їй повідомлено про підозру за ч. 4 ст. 185, ч. 2 ст. 15, ч. 4 ст. 185 Кримінального кодексу України.

Раніше “Особи” також писали: “У Дніпрі грабіжник вирвав сумку в перехожої та втік”.

1 коментар

Залишити відповідь