Новини

У трьох районах Дніпра боржникам відключатимуть воду: адреси

У Дніпрі з 22 по 26 липня боржникам будуть відключати послуги водовідведення.

323Переглядів

Загальна сума боргу споживачів становить понад мільйон гривень. На цьому тижні відключатимуть воду боржникам у Самарському, Новокодацькому та Дніпровському районах.

Про це повідомили в “Дніпроводоканал”.

Відключення абонентів-боржників у багатоквартирних будинках

Самарський район (жителі завинили майже 530 тис грн)
Відключатимуть водопостачання у таких будинках на вулиці Семафорній:

  • буд. 31;
  • буд. 36;
  • буд. 38;
  • буд. 42;
  • буд. 46;
  • буд. 48;
  • буд. 50;
  • буд. 52.

Новокодацький район (борг – більше ніж 154,5 тис грн)
Відключатимуть водопостачання за такими адресами:

  • вул. Коробова, буд. 4;
  • вул. Юрія Кондратюка, буд. 3 та 5.

Відключення абонентів-боржників у приватному секторі

Самарський район (борг – майже 161 тис грн)
Припинятимуть водопостачання за адресами:

  • вул. Добробатів;
  • вул. Кирила Синельникова;
  • вул. Котельна;
  • вул. Дирижабельна;
  • вул. Електровозна;
  • вул. Рибальська.

Дніпровський район (борг – більше 177 тис грн)
Відключатимуть водопостачання в селі Новоолександрівка на таких вулицях:

  • вул. Кленова;
  • вул. Осіння;
  • вул. Орендна;
  • вул. Польова;
  • вул. Профспілкова;
  • вул. Сурська;
  • вул. Яблунева.

Раніше “Особи” також писали: “20 осіб отримали підозри за розтрату понад 112 млн грн під час закупівлі майна для ЗСУ”.

Залишити відповідь