Загальна сума боргу споживачів становить понад мільйон гривень. На цьому тижні відключатимуть воду боржникам у Самарському, Новокодацькому та Дніпровському районах.
Про це повідомили в “Дніпроводоканал”.
Відключення абонентів-боржників у багатоквартирних будинках
Самарський район (жителі завинили майже 530 тис грн)
Відключатимуть водопостачання у таких будинках на вулиці Семафорній:
- буд. 31;
- буд. 36;
- буд. 38;
- буд. 42;
- буд. 46;
- буд. 48;
- буд. 50;
- буд. 52.
Новокодацький район (борг – більше ніж 154,5 тис грн)
Відключатимуть водопостачання за такими адресами:
- вул. Коробова, буд. 4;
- вул. Юрія Кондратюка, буд. 3 та 5.
Відключення абонентів-боржників у приватному секторі
Самарський район (борг – майже 161 тис грн)
Припинятимуть водопостачання за адресами:
- вул. Добробатів;
- вул. Кирила Синельникова;
- вул. Котельна;
- вул. Дирижабельна;
- вул. Електровозна;
- вул. Рибальська.
Дніпровський район (борг – більше 177 тис грн)
Відключатимуть водопостачання в селі Новоолександрівка на таких вулицях:
- вул. Кленова;
- вул. Осіння;
- вул. Орендна;
- вул. Польова;
- вул. Профспілкова;
- вул. Сурська;
- вул. Яблунева.
Раніше “Особи” також писали: “20 осіб отримали підозри за розтрату понад 112 млн грн під час закупівлі майна для ЗСУ”.



















