Новини

У Юр’ївській громаді на Дніпропетровщині відкрився кризовий центр для постраждалих від насильства

У Юр’ївській громаді Павлоградського району запрацював кризовий центр для постраждалих від домашнього та гендерно-зумовленого насильства.

456Переглядів

Звертатися по допомогу сюди можуть жінки або мами з дітьми. Якщо вони в небезпеці – доступне проживання до 10 діб. Це спільний проєкт CARE та партнерів з Громадської організації «Промінь Дніпро».

Про це повідомили у Дніпропетровській ОВА.

«У сільській місцевості постраждалі від насильства знаходили лише ситуативний прихисток в комунальних установах. А це місце – прояв нетерпимого ставлення до будь-яких його проявів. Та потужна робота щодо захисту прав та притягнення винних до відповідальності», – зазначила голова правління ГО «Промінь Дніпро» Олена Моргун.

Під новий центр відвели окреме приміщення, яке відремонтували та провели благоустрій прилеглої території. Для відвідувачів облаштували спальні місця, вбиральню, душ і пральню. Придбали й техніку для приготування їжі.

Також обладнали кабінет, де можна поговорити з психологами на індивідуальних консультаціях або групових сесіях.

А ще тут проводитимуть тренінги для працівників соціальних служб. Необхідне для цього комп’ютерне і мультимедійне обладнання вже готове до роботи.

Раніше “Особи” також писали: Вчиняли домашнє насильство відносно жінок: слідчі Дніпра повідомили про підозру двом кривдникам.

Залишити відповідь