Конфлікт між знайомими переріс у бійку. В результаті якої 18-річний хлопець помер.
Про це повідомляє ГУНП у Дніпропетровській області.
За даними поліції, злочин стався 10 січня в одній із квартир у м.Зеленодольськ Криворізького району. Між хлопцями виникла сварка, в результаті якої підозрювані нанесли тілесні ушкодження руками і ногами знайомому. Потім заволоділи його мобільним телефоном та втекли з місця події.
Від отриманих травм потерпілий помер.
Правоохоронці затримали 16-ти та 17-ти річних нападників. Слідчими за погодженням з Криворізькою центральною окружною прокуратурою злочинцям повідомлено про підозру у розбої та умисних тяжких тілесних ушкодженнях, що призвело до смерті. Підлітків триматимуть під вартою.
Раніше “Особи” також писали: Обікрав пенсіонерку під приводом гуманітарної допомоги: у Кам`янському затримали 26-річного чоловіка.





















1 коментар