Новини

У Зеленодольську підлітки вбили знайомого

Криворізькі поліцейські затримали підлітків за спричинення смертельних тілесних ушкоджень.

553Переглядів

Конфлікт між знайомими переріс у бійку. В результаті якої 18-річний хлопець помер.

Про це повідомляє ГУНП у Дніпропетровській області.

За даними поліції, злочин стався 10 січня в одній із квартир у м.Зеленодольськ Криворізького району. Між хлопцями виникла сварка, в результаті якої підозрювані нанесли тілесні ушкодження руками і ногами знайомому. Потім заволоділи його мобільним телефоном та втекли з місця події.

Від отриманих травм потерпілий помер.

Правоохоронці затримали 16-ти та 17-ти річних нападників. Слідчими за погодженням з Криворізькою центральною окружною прокуратурою злочинцям повідомлено про підозру у розбої та умисних тяжких тілесних ушкодженнях, що призвело до смерті. Підлітків триматимуть під вартою.

Раніше “Особи” також писали: Обікрав пенсіонерку під приводом гуманітарної допомоги: у Кам`янському затримали 26-річного чоловіка.

1 коментар

Залишити відповідь