67-річний чоловік звернувся із заявою до поліції на власного сина. Останній пів року систематично вчиняв вдома сварки та бійки.
Про це повідомили у відділі комунікації поліції Дніпропетровської області за матеріалами Кам`янського РУП.
“Правоохоронці вживали всіх можливих заходів, аби вплинути на 25-річного дебошира: бесіди, складання адміністративних протоколів, накладення штрафів та адміністративні арешти. Усе це зупиняло чоловіка, але на деякий час. Потім він знову продовжував ображати батька”, – йдеться в повідомленні поліції.
Після заяви батька, проти 25-річного чоловіка було відкрито кримінальне провадження за фактом домашнього насильства.
1 березня за погодженням з Жовтоводською окружною прокуратурою чоловіку повідомили про підозру у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ст. 126-1 (домашнє насильство) Кримінального кодексу України. Тривають слідчі дії.
Поліцейські закликають в жодному разі не терпіти домашнє насильство, а своєчасно звертатися по допомогу.
Раніше “Особи” також писали: “У Кривому Розі судитимуть матір та її співмешканця за розбещення та зґвалтування дітей”.




















1 коментар