Новини

Учениці з Нікополя перемогли на музичному конкурсі у Чехії

Юні музикантки з міста Нікополь Дніпропетровської області здобули призові місця на благодійному конкурсі мистецтв “Зимова казка” у Чехії.

396Переглядів

Троє учениць відділу струнних інструментів Нікопольської міської школи мистецтв взяли участь у двотуровому благодійному конкурсі мистецтв “Зимова казка” у Чехії та здобули призові місця.

Про це повідомили в Управлінні гуманітарної політики Нікопольської міської ради.

Результати конкурсу:

  • Олена Цапко – лауреат І ступеню;
  • Ольга Цапко – лауреат ІІ ступеню;
  • Мілана Голубєва – лауреат ІІ ступеню.

Викладач Марія Штрифаненко, концертмейстер Олена Борт.

Раніше “Особи” також писали: “На Дніпропетровщині розпочався другий етап “Всеукраїнських шкільних ліг пліч-о-пліч”.

Залишити відповідь