Троє учениць відділу струнних інструментів Нікопольської міської школи мистецтв взяли участь у двотуровому благодійному конкурсі мистецтв “Зимова казка” у Чехії та здобули призові місця.
Про це повідомили в Управлінні гуманітарної політики Нікопольської міської ради.
Результати конкурсу:
- Олена Цапко – лауреат І ступеню;
- Ольга Цапко – лауреат ІІ ступеню;
- Мілана Голубєва – лауреат ІІ ступеню.
Викладач Марія Штрифаненко, концертмейстер Олена Борт.
Раніше “Особи” також писали: “На Дніпропетровщині розпочався другий етап “Всеукраїнських шкільних ліг пліч-о-пліч”.






















