6 безпілотників ворога збили оборонці на Дніпропетровщині.
Про це на ранок поінформували керівники ДніпроОВА та облради, посилаючись на повідомлення ПвК.
Агресор продовжував атакувати Нікопольщину – сам Нікополь, Марганецьку і Покровську громади. По населених пунктах він бив артилерією та FPV-дронами. Пошкоджені бібліотека, навчальний заклад, багатоквартирний і приватний будинки.
На щастя, минулося без загиблих і постраждалих.
Як інформують ТГ-канали, зранку російські дрони-шахеди атакували Васильківку Синельниківського району. Наслідки ворожих ударів поки невідомі.
Протягом минулого дня, 12 листопада, агресор бив по Нікопольщині артилерією та FPV-дронами. Атакував райцентр, Покровську, Мирівську, Марганецьку громади. Постраждав 56-річний чоловік. Його госпіталізували у важкому стані. Пошкоджені ліцей, АЗС, торговельний павільйон, дві багатоповерхівки і стільки ж приватних будинків, господарська споруда, вантажівка та лінія електропередач.
На Синельниківщині під ударом була Васильківська громада. Ворог поцілив БпЛА. Виникла пожежа. Понівечені інфраструктура, 8 приватних осель, авто.
Також “Особи” раніше писали: У громадах Дніпропетровської та Запорізької областей оголосили обов’язкову евакуацію дітей: перелік.



















