В ході Другого міжнародного форуму оборонних індустрій (DFNC2) АТ «Українська оборонна промисловість» підписало документи про співпрацю із компаніями-виробниками зброї зі США, Франції та Польщі.
Про це товариство «Українська оборонна промисловість» повідомило у Телеграм.
«Акціонерне товариство „Українська оборонна промисловість“ досягло домовленостей про співпрацю з чотирма західними зброярськими компаніями», — йдеться в повідомленні.
Вони допомагатимуть у сферах боєприпасів та спецхімії, безпілотних комплексів, а також радіоелектронної розвідки та радіоелектронної боротьби
Міністр з питань стратегічних галузей промисловості України Герман Сметанін зазначив, що надалі Укроборонпром працюватиме над тим, щоб підписані угоди перетворилися на реальну українську зброю.
У Другому міжнародному форумі оборонних індустрій (DFNC2) взяли участь представники близько 300 компаній з понад 30 країн.
Раніше “Особи” також писали: “У Кривому Розі судитимуть чоловіка, якого підозрюють у переправленні військовозобов`язаного за кордон”.



















