Новини

Укрзалізниця планує побудувати власні електростанції

АТ "Укрзалізниця" побудує у різних регіонах газові електростанції загальною потужністю 250 Мвт.

347Переглядів

Будівництво електростанцій АТ “Укрзалізниця” може розпочати вже цього літа. Терміни виконання робіт залежать від фінансування та наявності необхідного обладнання.

Про це повідомив голова правління компанії Євген Лященко, пише Forbes.

За його словами, генерація електроенергії загальною потужністю 250 МВт дозволить АТ “Укрзалізниця” частково покрити власні потреби в живленні об’єктів критичної інфраструктури та споживачів по всій Україні, які підключені до розподільчої мережі компанії. Власні потреби “Укрзалізниці” в електроенергії сягають 300 МВт.

Наразі тривають пошуки джерел фінансування, ведуться переговори про залучення грантів і міжнародної фінансової допомоги. Також тривають переговори з постачальниками обладнання.

Євген Лященко також додав, що “Укрзалізниця” входить до п’ятірки найбільших розподільчих компаній України за протяжністю електромережі та обсягами перетоку. УЗ є єдиним оператором на українському енергоринку, через мережу якого можливо здійснювати транзит електроенергії у разі пошкодження мереж НЕК “Укренерго”.

Раніше “Особи” також писали: ““Укргідроенерго” розробило проєкт тимчасового гідровузла на місці Каховської ГЕС”.

1 коментар

Залишити відповідь