Зовсім скоро на базі одного з тренінгових центрів соціальної роботи розпочнуться заняття.
Про це повідомляє Дніпропетровська ОВА.
«Цифрова безбар’єрність – це не про майбутнє, це про сьогодення. Ми хочемо, щоб кожен мешканець області, незалежно від стану здоров’я, міг користуватися сучасними сервісами. Це ще один важливий крок до того, щоб наше суспільство стало більш відкритим і комфортним для всіх», – зазначила заступник начальника ОВА Надія Задорожна.
Вже є багато зацікавлених. Після закінчення курсу люди можуть працевлаштуватись. Навчання будуть проводити у мінігрупах. Для цього у тренінговому центрі підготували класну кімнату.
Курс розроблений з урахуванням побажань людей із порушенням зору. Його учасники зможуть опанувати базові цифрові навички. А саме – як створити електронну пошту, написати листа, користуватися оргтехнікою. Також учні ознайомляться з програмами Word, Excel та платформою Zoom.
Загалом буде десять занять. Та організатори кажуть, що це умовна цифра. За потреби можна збільшити кількість уроків. Все залежатиме від темпу засвоєння матеріалу. Для закріплення результатів нададуть ще й аудіо уроки. У вільний час слухачі матимуть можливість повторити пройдений матеріал.
Зареєструватись на курс можна за номером телефону: (098) 870 43 30.
Раніше “Особи” також сповіщали: На Дніпропетровщині чеські благодійники пропонують гранти для навчання та підприємництва.



















