Новини

Вбивцю матері з Павлограда засудили до 10 років ув’язнення

Щоб приховати злочин, 58-річний чоловік залив тіло жінки бетонною сумішшю та скинув у свердловину.

469Переглядів

Між жінкою та її 58-річним сином стався конфлікт, під час якого чоловік задушив матір. Нагадаємо, що злочин стався наприкінці квітня.

Наразі став відомий вирок суду щодо вбивці власної матері. Як повідомляє ГУНП у Дніпропетровській області, 10 липня суд визнав його винним і призначив покарання — 10 років позбавлення волі.

Нагадаємо подробиці злочину. 29 квітня до поліції звернулася місцева мешканка, яка занепокоїлася тим, що її літня сусідка вже кілька днів не виходить на зв’язок.

Під час огляду території поруч із будинком потерпілої поліцейські виявили свіжі сліди земельних робіт біля свердловини. До пошуків було залучено кінологів Павлоградського пошуково-рятувального кінологічного загону «Антарєс». Після обстеження території, під шаром бетону на дні свердловини, було знайдено тіло пенсіонерки.

Наступного дня, 30 квітня, зловмиснику оголосили підозру за ч.1 ст.115 КК України — умисне вбивство.

Раніше “Особи” також писали: Павлоградські кінологи з пошуково-рятувального загону “Антарєс” розшукали в полі зниклу жінку.

Залишити відповідь