Новини

Вчителям Дніпропетровщини збільшили щомісячну доплату: коли отримають кошти

Вчителям, які проживають на прифронтових територіях, збільшили розмір щомісячної доплати.

290Переглядів

Відтепер вчителі на прифронтових територіях будуть отримувати по 4 тисячі гривень після сплати податків. Відповідне рішення ухвалили на засіданні Уряду.

Про це 5 жовтня повідомила прем’єр-міністр України Юлія Свириденко.

За її словами рішення стосується 25 тисяч вчителів, що працюють у 84 громадах в наступних областях:

• Дніпропетровській;
• Донецькій;
• Запорізькій;
• Луганській;
• Миколаївській;
• Сумській;
• Харківській;
• Херсонській;
• Чернігівській.

Кошти планують нарахувати в жовтні – за період з 1 вересня. Також у бюджеті на наступний рік закладено підвищення зарплати педагогів на 50%.

“Те, що наші вчителі залишаються з дітьми і продовжують навчати в умовах постійних тривог і обстрілів, впроваджують нові підходи — це приклад великої відповідальності й любові до своєї справи, до дітей. Завдання Уряду — бути поруч та підтримувати. Над цим і працюємо”, – додала Юлія Свириденко.

Раніше “Особи” також писали: “На Дніпропетровщині працюють майже 1700 пунктів незламності: де знайти”.

Залишити відповідь