Відтепер вчителі на прифронтових територіях будуть отримувати по 4 тисячі гривень після сплати податків. Відповідне рішення ухвалили на засіданні Уряду.
Про це 5 жовтня повідомила прем’єр-міністр України Юлія Свириденко.
За її словами рішення стосується 25 тисяч вчителів, що працюють у 84 громадах в наступних областях:
• Дніпропетровській;
• Донецькій;
• Запорізькій;
• Луганській;
• Миколаївській;
• Сумській;
• Харківській;
• Херсонській;
• Чернігівській.
Кошти планують нарахувати в жовтні – за період з 1 вересня. Також у бюджеті на наступний рік закладено підвищення зарплати педагогів на 50%.
“Те, що наші вчителі залишаються з дітьми і продовжують навчати в умовах постійних тривог і обстрілів, впроваджують нові підходи — це приклад великої відповідальності й любові до своєї справи, до дітей. Завдання Уряду — бути поруч та підтримувати. Над цим і працюємо”, – додала Юлія Свириденко.
Раніше “Особи” також писали: “На Дніпропетровщині працюють майже 1700 пунктів незламності: де знайти”.



















