Микола Заліпуха вів прямий ефір у формі поліцейського. Він прикидався працівником кіберполіції та лаявся.
Вчора, 4 лютого, поліцейські склали на блогера адміністративний протокол. Тепер він має заплатити штраф сумою 34 тисячі грн. Про це повідомили в поліції Києва.
“Поліцейські Києва притягнули до адміністративної відповідальності блогера, який знімав провокативні відео, представляючись працівником кіберполіції. Порушення правоохоронці виявили під час моніторингу мережі інтернет. На оприлюдненому відео 28-річний користувач соцмереж, який має десятки тисяч підписників, вів стрім, будучи одягнутий в поліцейський однострій. Порушник, видаючи себе за співробітника кіберполіції, поводив себе зухвало та вживав нецензурну лексику”, – йдеться в повідомленні.
Микола Заліпуха прокоментував інцидент. Він записав відео, у якому сказав, що такий ефір у формі поліцейського він провів ще три роки тому і не думав, що відповідати йому за це доведеться зараз.
Раніше “Особи” також писали “Fabrica L у Дніпрі запрошує на СуперМа FEST”.




















