Новини

Блогера з Дніпра оштрафували у Києві за стрім у формі поліцейського

У Києві оштрафували на 34 тисячі грн блогера з Дніпра Миколая Заліпуху.

417Переглядів

Микола Заліпуха вів прямий ефір у формі поліцейського. Він прикидався працівником кіберполіції та лаявся.

Вчора, 4 лютого, поліцейські склали на блогера адміністративний протокол. Тепер він має заплатити штраф сумою 34 тисячі грн. Про це повідомили в поліції Києва.

“Поліцейські Києва притягнули до адміністративної відповідальності блогера, який знімав провокативні відео, представляючись працівником кіберполіції. Порушення правоохоронці виявили під час моніторингу мережі інтернет. На оприлюдненому відео 28-річний користувач соцмереж, який має десятки тисяч підписників, вів стрім, будучи одягнутий в поліцейський однострій. Порушник, видаючи себе за співробітника кіберполіції, поводив себе зухвало та вживав нецензурну лексику”, – йдеться в повідомленні.

Микола Заліпуха прокоментував інцидент. Він записав відео, у якому сказав, що такий ефір у формі поліцейського він провів ще три роки тому і не думав, що відповідати йому за це доведеться зараз.

Раніше “Особи” також писали “Fabrica L у Дніпрі запрошує на СуперМа FEST”.

Залишити відповідь