Новини

Вночі на Дніпропетровщині збили чотири ворожих шахеда

У ніч на 19 червня оборонці неба знищили над Дніпропетровщиною 4 шахеда.

261Переглядів

Збито по два ворожих БпЛА типу “Шахед” у Криворізькому та Нікопольському районах.

Про це на ранок повідомили у ДніпроОВА.

Крім того, за повідомленням ПвК “Схід” станом на 8 ранку 19 червня над Дніпропетровщиною збили крилату ракету “Калібр”.

На решті території області було більш-менш спокійно. Повітряна тривога сповіщала про небезпеку. Але всюди минулося без прильотів.

Не було цієї ночі нових обстрілів у Нікопольському районі. А вдень 18 червня через ворожу атаку у Нікополі постраждав 37-річний чоловік. Його госпіталізували з осколковими пораненнями до травматологічного відділення.

Загалом по Україні у ніч на 19 червня ворог використав 21 дрон-камікадзе. Було збито 19 “шахедів”.

Раніше “Особи” також писали, що на Дніпропетровщині затримали агента фсб.

Залишити відповідь