Новини

Вночі на Дніпропетровщині збили три ворожих БпЛА

Пізно ввечері 21 лютого в регіоні працювала ППО.

509Переглядів

3 БпЛА знищили захисники з ПвК “Схід”. Вороже залізяччя приземлили у Кам’янському та Павлоградському районах.

Про це о 7.30 повідомив начальник ДніпроОВА Сергій Лисак.

Загалом у ніч на 22 лютого окупанти атакували Україну десятьма ударними БпЛА типу «Shahed». Вісім з них було знищено.

На інших територіях області було спокійно. Ніч всюди минула без атак.

Раніше “Особи” також писали: Над Дніпропетровщиною збили чотири “шахеди”, по Нікопольщині била артилерія.

Залишити відповідь