Агресор продовжував тероризувати Нікопольщину. Цілив по району ввечері та вночі.
Про це о 7.30 ранку 9 січня повідомив очільник ДніпроОВА.
За словами Лисака, ворог двічі вдарив по Нікополю – дроном-камікадзе та артилерією. На Марганецьку громаду скинув боєприпас з БпЛА. Загиблих і поранених немає.
Вночі на Дніпропетровщині працювала ППО. Підрозділи ПвК “Схід” знищили п’ять ворожих безпілотників.
Протягом минулого дня росіяни атакували Нікопольщину і артилерією, і БпЛА. Агресор бив по Нікополю, Марганецькій, Мирівській та Покровській громадках. Пошкоджена інфраструктура. А ще – 6 приватних будинків. Один з них зайнявся, рятувальники пожежу приборкали. Зачепило 3 господарські споруди, мікроавтобус, лінію електропередач. Люди не постраждали.
За уточненою інформацією, через нічний удар по Синельниківщині понівечені близько двох десятків приватних осель та навчальний заклад.
Нагадаємо, раніше “Особи” також повідомляли: У Дніпрі на Вокзальній площі та вулиці Данила Галицького виявили гранати.



















