Новини

Вночі над Дніпропетровщиною збили п’ять російських дронів, ворог продовжував обстріли Нікопольського району

Минулої ночі російські війська запускали дрони та били артилерією.

423Переглядів

Агресор продовжував тероризувати Нікопольщину. Цілив по району ввечері та вночі.

Про це о 7.30 ранку 9 січня повідомив очільник ДніпроОВА.

За словами Лисака, ворог двічі вдарив по Нікополю – дроном-камікадзе та артилерією. На Марганецьку громаду скинув боєприпас з БпЛА.  Загиблих і поранених немає.

Вночі на Дніпропетровщині працювала ППО. Підрозділи ПвК “Схід” знищили п’ять ворожих безпілотників.

Протягом минулого дня росіяни атакували Нікопольщину і артилерією, і БпЛА. Агресор бив по Нікополю, Марганецькій, Мирівській та Покровській громадках. Пошкоджена інфраструктура. А ще – 6 приватних будинків. Один з них зайнявся, рятувальники пожежу приборкали. Зачепило 3 господарські споруди, мікроавтобус, лінію електропередач. Люди не постраждали.

За уточненою інформацією, через нічний удар по Синельниківщині понівечені близько двох десятків приватних осель та навчальний заклад.

Нагадаємо, раніше “Особи” також повідомляли: У Дніпрі на Вокзальній площі та вулиці Данила Галицького виявили гранати.

Залишити відповідь