Вночі російська армія двічі обстріляла Нікопольщину з артилерії.
Про це о 7.30 повідомили у ДніпроОВА.
Спершу під вогонь потрапила Покровську громаду. Пізніше – райцентр. Люди не постраждали.
Продовжився терор і вранці. Артснаряди поцілили по Покровській і Червоногригорівській громадах. По Мирівській агресор вдарив дроном-камікадзе. Наслідки уточнюються.
Наразі у Дніпропетровській області та по всій Україні повітряна тривога. Прямо зараз у області працює ППО. Про наслідки ворожої атаки повідомимо згодом.
За попередніми даними ворог знову атакує енергетичну інфраструктуру України. “Укренерго” вводить екстрені відключення світла по всій Україні.
Станом на 9.30 вибухи пролунали у Дніпровському та Криворізькому районах. Попередньо, є один загиблий, 69-річний чоловік. Сталося кілька займань. Зокрема, пожежа у дачному будинку.
Як пізніше повідомив прем’єр-міністр Шмигаль, 15 областей постраждали сьогодні внаслідок російської масованої атаки. Ворог застосував різні види озброєння: БпЛА, крилаті ракети, «Кинджали». Є поранені та загиблі.
Шмигаль підтвердив, що ціллю російських терористів знову стала енергетична інфраструктура.
“На жаль, є пошкодження в низці регіонів. «Укренерго» вимушене застосувати екстрені відключення електроенергії, щоби стабілізувати систему”.
Раніше “Особи” також писали: Вночі над Дніпропетровщиною збили дві ракети та два дрони.



















