Громадянин пояснив, що виловив рибу за допомогою сіток, втім, жодних дозвільних документів на це не має.
Про це повідомляє Патрульна поліція Дніпропетровської області у Telegram.
Подія сталася 6 квітня у Павлоградському районі. Екіпаж роти з обслуговування водних об’єктів помітив біля річки Мала Тернівка автомобіль ВАЗ. Його водія зупинили. Під час поверхневої перевірки в салоні авто поліцейські помітили рибальський гумовий човен, підсаку, мішки із сітками та свіжовиловленою рибою.
Оскільки в діях чоловіка вбачалися ознаки кримінального правопорушення за ст.249 (Незаконне заняття рибним промислом) ККУ на місце події інспектори викликали слідчо-оперативну групу. Слідчі вилучили 12 сіток, човен та понад 200 рибин. Загальна сума збитку, нанесеному довкіллю, становить понад 554 тисячі гривень.
Раніше “Особи” також сповіщали: На Дніпропетровщині у січні браконьєри виловили 369 кг риби та раків, завдавши збитків на 900 тис. грн.

























