Новини

Ворог активізував обстріли Нікопольщини, поранено кілька людей

У неділю російські війська активізували удари по Нікопольському району. Там є поранені. Також ворог скидав КАБи на Синельниківщину.

334Переглядів

Агресор без упину атакував Нікопольський район протягом дня у неділю, 9 лютого. Окупанти відкривали вогонь з важкої артилерії, застосували fpv-дрони, скидали боєприпаси з БпЛА.

Про це повідомили у ДніпроОВА.

Дісталося Нікополю, Покровській сільській, Марганецькій та Мирівській громадам.

Дві людини поранені у Нікополі через атаку дроном-камікадзе. Постраждали чоловіки 41 і 39 років. Один з них отримав мінно-вибухову травму й осколкове поранння обличчя. Лікуватиметься амбулаторно. Інший – госпіталізований. Його стан лікарі оцінюють як тяжкий.

У райцентрі також понівечені АЗС й автівка.

Окрім двох поранених у Нікополі, двоє людей постраждали й у Марганці. 30-річний чоловік у стані середньої тяжкості госпіталізований з мінно-вибуховою травмою. Ще один потерпілий 76 років буде оговтуватися вдома. Йому надали необхідну медичну допомогу.

Загалом у районі крім АЗС і вантажівки, пошкоджена інфраструктура, адмінбудівля. Понівечені навчальний заклад, пʼятиповерхівка, десяток приватних будинків, декілька господарських споруд, авто. Зачепило два газогони і стільки ж ліній електропередач.

Ввечері та у ніч на понеділок, 10 лютого, агресор обстрілював Нікопольщину з РСЗВ “Град” та важкої артилерії. Застосував дрон-камікадзе і скинув боєприпас з БпЛА. Під ударом були Нікополь, Марганецька та Мирівська громади.

Пошкоджені 2 промислові підприємства. Знищений приватний будинок, ще 17 – понівечені. Побиті й 2 п’ятиповерхівки. А ще – 12 господарських споруд, магазин, авто, газопроводи та лінії електропередач. Люди вціліли.

Вночі оборонці неба з ПвК “Схід” знищили над Дніпропетровщиною 5 безпілотників. Загалом цієї ночі наші сили ППО збили  61 ворожий БПЛА, 22 дрони локаційно втрачені та не досягли цілей. Внаслідок ворожої атаки постраждали Сумщина, Харківщина, Полтавщина та Кіровоградщина.

Під ранок  9 лютого росіяни вдарили КАБом по Новопавлівській громаді на Синельниківщині. Пошкоджені з десяток приватних осель. Людей не зачепило.

У ніч на суботу Межова Синельниківського району постраждала від шахедної атаки. Ворог поцілив по адмінбудівлі, де був ЦНАП, Пенсійний фонд, соцзахист і держархів. Зайнялась сильна пожежа.

Раніше “Особи” також писали: У Синельниківському районі через влучання дроном у вантажівку загинув чоловік.

Залишити відповідь