Новини

Ворог бив по Нікопольщині, над областю збили російський БпЛА

У ніч на понеділок 16 червня, ворожі безпілотники шугали над Дніпропетровщиною. Один збито. На щастя, шкоди не заподіяно.

347Переглядів

Протягом минулого дня, 15 червня,  на території Нікопольщини знову лунали вибухи. Агресор скерував на район FPV-дрони. Вгатив з артилерії. Поцілив по Нікополю і Покровській громаді.

Про це повідлмляє очільник ДніпроОВА.

Удари по Нікопольщині продовжувалися з вечора до ранку. Ворог обстрілював з артилерії та застосував FPV-дрони. Атакував Нікополь, Мирівську, Покровську і Марганецьку громади. Пошкоджене промислове підприємство. Загиблих та поранених немає.

На фото анонсу – багатоповерхівка у Нікополі, по якій ворожі дронарі вчаться влучати. Цинічна практика – військові тренування по мирних цілях.

Цієї ночі захисники неба знищили над Дніпропетровщиною БпЛА противника. А у ніч з суботи на неділю сили ППО збили над Дніпропетровщиною 4 БпЛА та крилату ракету.

За даними Сергія Лисака,  минулося без загиблих і постраждалих.

Раніше “Особи” також писали: Ворог вдарив ракетами по двох громадах Дніпропетровщини, в області збили 3 ворожих БпЛА.

Залишити відповідь