У ніч на 2 липня військові РФ атакували Нікопольщину дронами-камікадзе та артилерією. Під ударом перебували Нікополь, Марганецька, Мирівська та Покровська громади.
Про це на ранок повідомив очільник ДніпроОВА Сергій Лисак.
Там пошкоджені промислове підприємство, лінія електропередач. Зайнялося поле з пшеницею, вогонь рятувальники загасили.
По Зеленодольській громаді Криворізького району ввечері війська РФ вдарили БпЛА. Понівечена будівля, що не експлуатувалася. Виникла пожежа сухої трави. Полум’я загасили.
Загиблих та поранених немає.
Вночі у дніпровському будинку, який ворог понівечив у п’ятницю, рятувальники виявили тіло жінки. Таким чином, вже відомо про двох людей, які загинули того трагічного вечора. Роботи на місці події тривають. Надзвичайники розібрали близько 70% конструкцій.
Напередодні, вдень 1 липня, було збито ворожу ракету у Синельниківському районі.
Також протягом минулого дня росіяни не переставали тероризувати Нікопольщину. Понад 15 разів гатили по району. З важкої артилерії. Били дронами-камікадзе. Було й скидання боєприпасу з БпЛА.
Дісталося Нікополю, Мирівській, Марганецькій та Покровській громадам. Там пошкоджені 4 приватні оселі та господарська споруда.
Фото деяких наслідків обстрілів у Нікопольському районі.
Через обстріли також двічі горів сухостій. Займання пожежники приборкали.
Раніше “Особи” також інформували: У Дніпрі тривають пошуково-рятувальні роботи в пошкодженій ворожою ракетою багатоповерхівці.






















