Новини

Ворог бив по Нікопольщині та Криворіжжю: як минула ніч у Дніпропетровській області

У ніч на 2 липня росіяни завдали ударів по Нікопольському та Криворізькому районах Дніпропетровщини.

301Переглядів

У ніч на 2 липня військові РФ атакували Нікопольщину дронами-камікадзе та артилерією. Під ударом перебували Нікополь, Марганецька, Мирівська та Покровська громади.

Про це на ранок повідомив очільник ДніпроОВА Сергій Лисак.

Там пошкоджені промислове підприємство, лінія електропередач. Зайнялося поле з пшеницею, вогонь рятувальники загасили.

По Зеленодольській громаді Криворізького району ввечері війська РФ вдарили БпЛА. Понівечена будівля, що не експлуатувалася. Виникла пожежа сухої трави. Полум’я загасили.

Загиблих та поранених немає.

Вночі у дніпровському будинку, який ворог понівечив у п’ятницю, рятувальники виявили тіло жінки. Таким чином, вже відомо про двох людей, які загинули того трагічного вечора. Роботи на місці події тривають. Надзвичайники розібрали близько 70% конструкцій.

Напередодні, вдень 1 липня, було збито ворожу ракету у Синельниківському районі.

Також протягом минулого дня росіяни не переставали тероризувати Нікопольщину. Понад 15 разів гатили по району. З важкої артилерії. Били дронами-камікадзе. Було й скидання боєприпасу з БпЛА.

Дісталося Нікополю, Мирівській, Марганецькій та Покровській громадам. Там пошкоджені 4 приватні оселі та господарська споруда.

Фото деяких наслідків обстрілів у Нікопольському районі.

Через обстріли також двічі горів сухостій. Займання пожежники приборкали.

Раніше “Особи” також інформували: У Дніпрі тривають пошуково-рятувальні роботи в пошкодженій ворожою ракетою багатоповерхівці.

Залишити відповідь