Про це повідомляє ГУ Нацполіції в Дніпропетровській області.
3 січня до поліцейського офіцера Червоногригорівської громади звернулась мешканка одного з сіл та повідомила, що в будинку пенсіонерки відчинено вікно. Також вона зазначила, що господарів вже тривалий час не має вдома.
Приїхавши на місце та зв’язавшись з власницею поліцейським було виявлено ознаки крадіжки з домоволодіння та викликано слідчо-оперативну групу. Спільно з оперативниками кримінальної поліції Нікопольщини поліцейський офіцер громади встановив причетних до злочину осіб. Ними виявилися двоє місцевих мешканців 19 та 21 року.
Як з’ясували правоохоронці, протягом листопада 2023 року злодії викрадали з домівки потерпілої електроприбори, магнітолу та інше майно, після чого продавали місцевим. Частину викраденого правоохоронцям вдалося повернути власниці.
15 січня слідчі Нікопольського районного управління поліції повідомили про підозру 19-річному правопорушнику за трьома фактами, а 21-річному за п’ятьма фактами кримінальних правопорушень, передбачених ч. 4 ст. 185 (крадіжка) Кримінального кодексу. Тривають слідчі дії.
Раніше ми також писали про те, що у Кам’янському в багатоповерхівці стався вибух гранати, затримали 38-річного мешканця.



















